Meist

Dmraamatupidaja OÜ tegutseb Eesti turul üle viie aasta ja pakub maksualast nõustamist ja raamatupidamisteenust. Pakume raamatupidamisteenust enda klientidele ja meil tegutsevad oma ala professionaalid. Väärtustame suhteid klientidega. Meie eesmärk on hoida Teie raamatupidamine kontrolli all ja pakkuda kvaliteetset ja õigeaegset teenust.

Meie kliendid saavad meilt igasugust abi alustades täiesti nullist enda äritegevusega. Oleme oma ala professionaalid ja oskame juhatada ja samm-sammult aidata Teid äriga ja juhtida seda oskuslikult.

Meie juhtkond

Osanik ja juhatuse liige Kristina Mägi.

Tema tee raamatupidamises on saanud alguse 2012. aastal. Tänaseks on Kristina Mägi antud asutuses pearaamatupidaja, finantsjuht ja juhtiv nõustaja. Ta on lõpetanud erinevaid kõrgkoole, et arendada end erialaselt ja pakkuda professionaalset teenust enda klientidele. Allpool on nimekiri lõpetatud erialadest viimase kümne aasta jooksul. Peamine tema eesmärk on hoida enda kliente ja anda nendele kvaliteetset nõu nii raamatupidamises, kui ka juriidilistes küsimustes, mis käsitlevad antud valdkonda. Tema ja meeskond teevad kogu raamatupidamise algusest lõpuni, et klient ei peaks mõtlema ja muretsema enda raamatupidamise pärast.

Haridus:

Tallinna Tehnikaülikool- magistri kraad ( Ärirahanduse ja majandusarvestuse eriala).

Lääne-Viru Rakenduskõrgkool- rakenduskõrgharidus (Majandusarvestuse eriala).

Tallinna Majanduskool- viienda taseme kutseõpe( Maksuspetsialist).

Tallinna Majanduskool- viienda taseme kutseõpe (Õigusassistent).